Start Zajęcia dodatkowe
Harmonogram zajęć dodatkowych

SZKOLNA AKADEMIA CISCO

Cele przedsięwzięcia:
• podniesienie i usystematyzowanie wiedzy informatycznej uczniów
• certyfikacja umiejętności i wiedzy uczniów
• rzetelne przygotowanie uczniów do wykonywania zawodu technika informatyka
• promocja szkoły

Szkolna Akademia CISCO oferuje zajęcia dodatkowe przygotowujące do uzyskania certyfikatu CompTIA A+. Jest to podstawowa certyfikacja firmy CISCO. Akademia jest z założenia organizacją non-profit. Zajęcia dla uczniów są bezpłatne. Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia związane  z budową komputerów osobistych i stanowi wprowadzenie do bardziej zaawansowanych zagadnień IT. Dostępny jest w polskiej ale i angielskiej wersji językowej – co umożliwia uczniom praktyczne poznanie języka angielskiego zawodowego. Po ukończeniu kursu słuchacze dostają zaświadczenia - dyplomy, w języku angielskim od firmy CISCO, potwierdzone przez INSTRUKTORA akademii lokalnej. Kurs jest prowadzony przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii multimedialnych, egzaminy semestralne zdawane są on-line na serwerze egzaminacyjnym w USA.

Zajęcia prowadzone w ramach akademii mają ciekawą i przystępną formę. Kurs jest bardzo pomocnym narzędziem i częściowo pokrywa się programem nauczania przedmiotów w zawodzie technik informatyk. Można go zatem z powodzeniem wykorzystać jako pomoc dydaktyczną.

Uczniowie mają do dyspozycji:

- platformę e-learningową

- Virtual Desktop – emulator wirtualnego komputera PC, gdzie uczeń może poznać budowę a nawet rozkręcić wirtualny komputer
- Virtual Laptop –emulator wirtualnego laptopa
- Packet Tracer – wydajny i ciekawy symulator sieci komputerowych, pozwalający na budowę sieci z fizycznych elementów.


 
Copyright © 2021 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla 1.5 free design by Lonex.

Nasze projekty