STUDNIÓWKA 2016
Start Aktualności STUDNIÓWKA 2016

Studniówka 2016  ZSP


w Sędziszowie za nami


Kameralny charakter miała studniówka uczniów  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych 
w Sędziszowie ,która odbyła się w sobotę 6 lutego 2016 roku.Młodzież jednej klasy technikum – IV tmi bawiła się w miejscowej restauracji,, Złota Róża”.

Część oficjalna rozpoczęła się o godzinie 19 .OO przemówieniem dyrektora szkoły Leszka Szkliniarza, który powitał zaproszonych gości, m.in. burmistrza Sędziszowa Wacława Szarka i przewodniczącą Rady Powiatu panią Ewę Kubas- Samociuk, a także rodziców, nauczycieli oraz maturzystów z osobami towarzyszącymi. Przemówienia gości podkreślały wyjątkowość balu studniówkowego i zdarzeń, jakich są zapowiedzią. Dyrektor Leszek Szkliniarz przypomniał,że studniówka to jednocześnie ostatni dzwonek do nauki i życzył zrealizowania życiowych celów. Zapewnił również, że nauczyciele zawsze będą wspierać i cieszyć się z sukcesów i dokonań swoich wychowanków.
W innych wystąpieniach nie zabrakło pochwał i wielu pozytywnych refleksji. Pani Ewa Kubas-Samociuk wyraziła zadowolenie z pracy pedagogów i wysokich wyników
na egzaminach zewnętrznych tego sędziszowskiego technikum.


 

Następnie przyszedł czas na podziękowania uczniów adresowane do wychowawczyni, nauczycieli i rodziców. Jednak prawdziwych wzruszeń dostarczył dopiero
z niecierpliwością  wyczekiwany uroczysty polonez, który tradycyjnie zainaugurował studniówkowy bal i dobrą zabawę. Wszystkim dopisywały humory, a tańcom nie było końca. Po tej wyjątkowej i niepowtarzalnej nocy pozostaną na pewno  piękne pamiątkowe zdjęcia i ,, bezcenne skarby, które podążają
z nami przez całe życie” -  wspomnienia.

 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sędziszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla 1.5 free design by Lonex.