POŻEGNANIE KLASY IVtm
Start

 "Szczęśliwej drogi już czas..."

 

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

Nadszedł czas pożegnania absolwentów naszej szkoły. Z tej okazji 28 kwietnia odbyła się uroczysta akademia, którą swoją obecnością zaszczycił Burmistrz Miasta i Gminy Sędziszów - pan Wacław Szarek. Spotkanie to było ostatnią szansą do podsumowania czteroletniej pracy, do refleksji i zadumy. Dyrektor szkoły - pan Leszek Szkliniarz życzył uczniom klasy czwartej podejmowania trafnych wyborów w dorosłym życiu, a młodsi koledzy zdedykowali im na dalszą drogę wciąż aktualne przesłanie tekstu "Desiderata".

Absolwenci podziękowali nauczycielom za chwile wsparcia i podtrzymywanie na duchu,
a przede wszystkim za mobilizowanie do nauki i dostarczenie możliwości wykorzystania własnych zdolności. Zapewnili, że opuszczając szkolne mury wszystkie spędzone w nich chwile będą chcieli "ocalić od zapomnienia".

"Nie uda nam się mieć wszystkiego naraz...

Coś się kończy, żeby coś mogło trwać..."

W. Dąbkowska 


 
Copyright © 2018 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sędziszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla 1.5 free design by Lonex.

Nasze projekty