BAL STUDNIÓWKOWY 2018
Start Aktualności BAL STUDNIÓWKOWY 2018

 

 

„Podkomorzy rusza i z lekka zarzuciwszy wyloty kontusza, i wąsa podkręcając, podał rękę Zosi i skłoniwszy się grzecznie w pierwszą parę prosi (…)”
Poloneza czas zacząć w Technikum

w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sędziszowie


Sobotni wieczór dnia 3 lutego 2018r. dla uczniów klasy IV TMI w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sędziszowie był wyjątkowy i magiczny. Młodzi mężczyźni
w eleganckich garniturach wraz ze swoimi partnerkami rozpoczęli swój pierwszy  w życiu dorosły bal.Bal Studniówkowy zorganizowany został w pięknych i stylowych wnętrzach Sali Królewskiej Hotelu Zameczek w Książu Wielkim. Kilka chwil po godzinie 19.00 rodzice eleganckich młodzieńców przywitali wszystkich uczestników Balu i następnie rozpoczęła się część oficjalna uroczystości. Piękne i wzniosłe słowa, które usłyszały mury Hotelu Zameczek w Książu Wielkim na długo zapadną w pamięci wszystkim, którzy te słowa mieli przyjemność usłyszeć.


Wyjątkowa oprawa Balu Studniówkowego i pomysł tegorocznych Maturzystów, aby na wzór Amerykańskiej Gali Oskarowej wręczyć zebranym przedstawicielom grona pedagogicznego oraz zaproszonym gościom statuetki Oskarów Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sędziszowie był niewątpliwie strzałem w dziesiątkę.

Pomysł spodobał się wszystkim i wywołał wiele wzruszeń wśród uczestników Balu.Młodzi
i eleganccy mężczyźni wraz ze swoimi partnerkami pięknie odtańczyli poloneza
i następnie pierwszym tańcem w takt piosenki ,,Niech żyje Bal” rozpoczął się Bal. I był to prawdziwie Bal nad Bale. Był król i królowa Balu, były pląsy i tańce i przednia zabawa w takt największych przebojów światowej muzyki rozrywkowej.

Nie byłoby oczywiście tak wspaniałego Balu gdyby nie zaangażowanie rodziców tegorocznych Maturzystów. To dzięki nim był ten Bal i to dzięki ich obecności i pomocy mógł on zaistnieć w pamięci wszystkich jego uczestników. Za to wszystko rodzicom należą się słowa uznania. Za to, że byli, za to, że tak wspaniale wychowali swoje pociechy i za to, że także w tym ważnych chwilach nie opuścili ich i towarzyszyli im podczas Balu Studniówkowego. Za to wszystko Drodzy Rodzice serdecznie Wam dziękujemy!!!


To niezwykle budujące, że współczesna młodzież w tych przepełnionych konsumpcjonizmem czasach potrafi dostrzec prawdziwe wartości i zamanifestować to
w sposób kulturalny i z klasą. Mogliśmy to zaobserwować podczas Balu Studniówkowego w Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sędziszowie. To daje nam wszystkim nadzieję na przyszłość i pokazuje, że rzetelna praca pedagogiczna 
i współpraca pedagogów z rodzicami potrafi przynieść wspaniałe efekty. To niewątpliwy sukces młodzieży, rodziców i nauczycieli. A zwłaszcza sukces Wychowawcy Maturzystów Pani Agnieszki Koniarz, która wierząc w ich potencjał nigdy w nich nie zwątpiła i nie dała za wygraną. Wszyscy życzmy sobie, aby to zaprocentowało w przyszłości i przyniosło młodzieży profity w dorosłym życiu
.

Młodzieży życzymy sukcesów na majowych i czerwcowych egzaminach maturalnych i egzaminach potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Oby tanecznym krokiem ze śpiewem na ustach, tak jak podczas Balu Studniówkowego, udało Wam się wszystkim przejść ten ważny etap w życiu każdego człowieka. Wierzymy, że Wam się uda i spełnicie tym samym swoje marzenia o wkroczeniu mocnym krokiem w dorosłe życie. I każdy z Was będzie laureatem tego prywatnego i osobistego Oskara, którym będzie sukces i powodzenie w spełnianiu marzeń i oczekiwań.


Dziękujemy Wam za te wspaniałe chwile, które mogliśmy z Wami przeżyć. Scenariusz Balu Studniówkowego był wyjątkowy i niepowtarzalny. Aktorami pierwszego planu byliście Wy, Najprzedniejsi Żakowie Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sędziszowie.

Życzymy Wam, aby te pierwszoplanowe role, które zagraliście tego magicznego wieczoru i tej nocy, przyniosły Wam nagrodę cenniejszą od Oskara, tj. satysfakcję z dobrze spełnionej misji bycia uczniem naszego Technikum oraz powodzenie w przyszłych dokonaniach życiowych. Bądźcie szczęśliwi w życiu, tak jak szczęśliwi byliście podczas Balu Studniówkowego!!!


Zapraszamy do obejrzenia Poloneza w wykonaniu uczniów ZSP Sędziszów oraz ich partnerek

mrc


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sędziszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla 1.5 free design by Lonex.