Nasi Liderzy 2017
Start Kadra
PDF Drukuj Email

Tegoroczni Stypendyści - NASI LIDERZY


Grudzień 2017 roku był miesiącem nagradzania - nagradzania NASZYCH NAJLEPSZYCH uczniów!

15 grudnia w siedzibie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego zostały rozdane roczne stypendia Prezesa Rady Ministrów. Wśród 133 nagrodzonych znalazł się RADOSŁAW GRYŃ - uczeń klasy IV technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk.

Trzy dni później, 18 grudnia, w Jędrzejowie zostały wręczone Stypendia Starosty Jędrzejowskiego. Dziewięciu najlepszych uczniów ze szkół podlegających pod powiat zostało wyróżnionych tą nagrodą, której tradycja kontynuowana jest od 2005 roku. Podczas jej 25 edycji to zaszczytne wyróżnienie i stypendium na I semestr roku szkolnego 2017/2018  otrzymał KAROL POLAK - uczeń klasy IV technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk.

Radek już po raz trzeci został wyróżniony w ten sposób. Klasę trzecią ukończył ze średnią ocen 5,18 (była to najwyższa średnia ocen w szkole) i w ten sposób znalazł się w elitarnym gronie najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych w województwie świętokrzyskim.


Karol - ukończył klasę trzecią ze średnią 5,0 (druga najwyższa średnia ocen w szkole), po raz czwarty został nagrodzony stypendium Starosty Jędrzejowskiego i znalazł się w gronie najlepszych uczniów naszego powiatu.

 

Radkowi i Karolowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


Zachęcamy  do zapoznania się z relacjami z uroczystości wręczenia stypendiów:

Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2017 - TV świętokrzyska

Stypendium Starosty Jędrzejowskiego 2017 -TV świętokrzyska, Echo Dnia

 


 
Copyright © 2018 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sędziszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla 1.5 free design by Lonex.