Start Aktualności Radiowęzeł wraca do szkoły

Radiowęzeł wraca do szkoły


Miło nam przekazać radosną nowinę, że z początkiem października po długoletniej przerwie rozpoczął pracę wyczekiwany szkolny radiowęzeł. Grupa uczniów  z klasy II TM wraz z opiekunami przedsięwzięcia -  nauczycielami Piotrem Walczakiem i Dariuszem Zielińskim wykonała wszelkie niezbędne instalacje i wyremontowała pomieszczenie. Oprócz muzyki, która cieszy zmysły i pozbawia stresu zarówno uczniów jak i nauczycieli, można usłyszeć ciekawe informacje dotyczące bieżących wydarzeń z życia szkoły. Zespół redakcyjny w składzie: Bartosz Napora, Mateusz Kwiecień, Jakub Seredyka ma również w planach rozszerzenie działalności o przygotowanie audycji tematycznych i okolicznościowych. Na razie zaradni drugoklasiści przeprowadzą w najbliższym czasie wśród uczniów plebiscyt na utwór rozpoczynający codzienne nadawanie muzyki, nazwę radia oraz najlepszy utwór relaksacyjny.

Serdecznie podziękowania składamy zaangażowanym uczniom Panu Dyrektorowi Grzegorzowi Pyzowskiemu za inicjatywę powstania szkolnego radiowęzła, jej udaną realizację i sfinalizowanie. Wychodząc z założenia, iż piosenka jest dobra na wszystko, życzymy wszystkim słuchaczom przyjemnych wrażeń z codzienną dawką muzyki.


 


 
Copyright © 2021 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla 1.5 free design by Lonex.