Start Aktualności Nauczyciel na medal

Nauczyciel na medal

Niedawno zakończył się wielki plebiscyt "Echa Dnia" - Nauczyciel na medal 2019, w którym wybierano najbardziej cenionych i lubianych, przez uczniów i ich rodziców, nauczycieli w powiecie jędrzejowskim oraz w całym województwie świętokrzyskim. W związku z tym z przyjemnością zawiadamiamy iż drugie miejsce w kategorii nauczyciel szkoły ponadpodstawowej w powiecie jędrzejowskim zdobyła pani Marta Jawor - nauczyciel w naszym Zespole Szkół w Sędziszowie. Pani Marta jest nauczycielem dyplomowanym z wieloletnim stażem obecnie nauczającym informatyki zarówno w technikum mechanicznym jak i informatycznym oraz jest wychowawcą klasy II. Dzięki swojemu zaangażowaniu w nauczanie oraz życie szkoły została doceniona przez duże grono głosujących w plebiscycie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 


 
Copyright © 2021 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla 1.5 free design by Lonex.