Start Aktualności Studniówka 2020

Studniówka klasy IV TM

Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,
Którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli.

Jan Kochanowski


Każdy młody człowiek przekraczający próg dorosłości czeka na to ważne wydarzenie z ekscytacją. To ostatni moment przed maturą, kiedy można naprawdę zapomnieć o stresie i nauce i przez choćby jeden wieczór uwolnić się od wszelkich trosk.

W tym roku, uczniowie klasy IV technikum ZS w Sędziszowie, bal studniówkowy mają już za sobą. W sobotę, 25 stycznia, tegoroczni maturzyści wraz z gronem pedagogicznym, rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi bawili się wspólnie w restauracji Złota Róża w Sędziszowie. Wyjątkowość tej niesamowitej tegorocznej imprezy stanowiło połączenie się we wspólnej zabawie i zorganizowanie łączonej studniówki razem z Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Krzelowie.

Część oficjalną, która rozpoczęła imprezę, poprowadzili przedstawiciele klasy maturalnej ZS w Sędziszowie: Szymon Górski oraz Bartosz Marzec. Uczniowie złożyli serdeczne podziękowania dla dyrekcji, zaproszonych gości, wychowawców oraz rodziców. Jako pierwsi życzenia udanej zabawy studniówkowej dla młodzieży przekazali pani dyrektor Danuta Bronkowska (ZSCKR w Krzelowie) oraz Pan dyrektor Grzegorz Pyzowski (ZS w Sędziszowie), następnie goście, którzy zaszczycili imprezę swoją obecnością, a byli to Przewodniczący Rady Powiatu pan Marek Mentel, Burmistrza Sędziszowa pan Wacław Szarek oraz Prezes Zarządu Fabryki Kotłów SEFAKO pan Jacek Boruciński. Nie zabrakło również kilku ciepłych słów od wychowawców, pani Renaty Wcisło (ZS w Sędziszowie) oraz pana Grzegorza Płatka (ZSCKR Krzelowie).

Bal rozpoczął się tradycyjnie od wykonania poloneza przy dźwiękach muzyki skomponowanej przez Wojciecha Kilara. Pary dystyngowanie kroczyły po parkiecie przywołując wspomnienia oraz wywołując wzruszenie wśród publiczności.  Klasyczny granat garniturów młodych dżentelmenów, kontrastująca z nim czerwień, która przeważała w kolorystyce sukni młodych dam stworzyły niepowtarzalną atmosferę i sprawiły, że serca rodziców zabiły mocniej. Ta wspaniała noc ani na chwilę nie straciła na swojej wyjątkowości. Był to jeden, jedyny raz, kiedy wszyscy obecni na sali bawili się wspólnie, ale pozytywne emocje, które towarzyszyły tej wspaniałej imprezie na długo jeszcze pozostaną w naszych wspomnieniach.

/Renata Wcisło/

Zapraszamy do obejrzenia poloneza


 

---->Obejrzyj całą galerię zdjęć<---- 
Copyright © 2021 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla 1.5 free design by Lonex.