Start Aktualności Ogólnopolski sukces Szkoły

Ogólnopolski sukces Naszego Technikum

 

Miło nam poinformować, iż Nasze Technikum po raz kolejny otrzymało tytuł „Szkoły Zawodowej Najwyższej Jakości”.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości” jest Fundacja Fundusz Współpracy, a współorganizatorem Partnerstwo na rzecz wsparcia osób młodych. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest zidentyfikowanie, wybór i rozpowszechnienie najciekawszych rozwiązań podnoszących jakość edukacji zawodowej w Polsce. Poprzez zaprezentowanie dobrych praktyk szkół możliwe jest wskazanie, w jaki sposób edukacja może osiągać wysoką jakość i efektywność w zakresie kształcenia zawodowego.

Wśród laureatów czwartej edycji konkursu znalazło się nasze technikum, które do konkursu zgłosiło projekt pod tytułem:

„SPAWACZ: MÓJ ZAWÓD - PASJA - SATYSFAKCJA - PIENIĄDZE”.

Nasze technikum to jedyna szkoła, nie tylko z powiatu jędrzejowskiego,ale również z całego województwa świętokrzyskiego, która otrzymała specjalny dyplom  „DOBREJ PRAKTYKI.”

Poprzez zaprezentowanie praktyki naszej szkoły na forum ogólnopolskim mogliśmy pokazać, w jaki sposób edukacja może osiągać wysoką jakość i efektywność w zakresie kształcenia zawodowego. Udział w konkursie pozwolił nam pochwalić się tym, co robi nasza szkoła, nowatorskimi pomysłami nauczania, nieszablonowymi, nowoczesnymi i odważnymi rozwiązaniami, które z powodzeniem stosujemy w edukacji zawodowej, a zwłaszcza kompleksową współpracą z największym lokalnym pracodawcą w regionie - Fabryką Kotłów „SEFAKO” S.A – jednym z największych producentów kotłów energetycznych nie tylko w Polsce, lecz też w Europie.  Mogliśmy również pokazać, iż nasza szkoła jest placówką dającą ogromne możliwości. Nasza Szkoła ma styl!

„Przyznane wyróżnienie pokazuje, że w naszej placówce dużo się dzieje i jest ona atrakcyjną ścieżką edukacyjną dla młodych ludzi zainteresowanych kształceniem zawodowym. Wyróżnienie, które przypadło w udziale naszej szkole świadczy oczywiście o jej prestiżu nie tylko w powiecie, czy województwie, ale również w całym kraju. Jest nie tylko powodem do dumy, ale również bodźcem dla nas wszystkich do dalszej, intensywnej oraz bardziej efektywnej pracy. Zobowiązuje nie tylko nauczycieli,  czy instruktorów praktycznej nauki zawodu, ale i całą społeczność szkolną, żeby nie spuszczać z tonu i trzymać wysoki poziom w nauczaniu zawodowym.” - podkreśla dyrektor naszej szkoły pan Grzegorz Pyzowski.

/ako/

 

--->piszą  o nas tutaj<--- 
Copyright © 2021 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla 1.5 free design by Lonex.