Start Aktualności Spawalnictwo - to jest twój czas

NAUCZANIE ZDALNE


Od dnia 19 października w związku z zakwalifikowaniem powiatu jędrzejowskiego do czerwonej strefy oraz wprowadzeniem nowych obostrzeń Zespół Szkół w Sędziszowie przechodzi na nauczanie zdalne. Stacjonarne funkcjonowanie szkół zostaje ograniczone do dnia 03 stycznia 2021 roku. Kolejne komunikaty będą przekazywane za pośrednictwem strony szkolnej. 

 

Konkurs „SPAWALNICTWO – TO JEST TWÓJ CZAS”


8 października br. został rozstrzygnięty konkurs, organizowany w ramach realizowanego projektu „Zawodowcy dla przemysłu 4.0. Wsparcie kształcenia zawodowego na potrzeby regionalnego przemysłu w obszarze horyzontalnej specjalizacji województwa świętokrzyskiego – Zrównoważony Rozwój Energetyczny”. Odbywał się on w dwóch etapach na terenie Fabryki Kotłów „SEFAKO” S.A.  – Partnera projektu. Komisja konkursowa oceniała poprawność odczytania dokumentacji rysunkowej oraz precyzję wykonania konstrukcji. Najwyższe miejsca zdobyli uczniowie klasy III tm: pierwsze - Jakub Malczewski, drugie - Jakub Seredyka. Ostatnie miejsce na podium zdobył Karol Słaboń uczeń klasy IV tm.
Laureaci konkursu otrzymali wysokie nagrody pieniężne.

GRATULUJEMY!!!!

 

Na zdjęciu laureaci 1 i 2 miejsca: Jakub Malczewski (pierwszy z prawej) i Jakub Seredyka 
Copyright © 2021 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla 1.5 free design by Lonex.