Start Aktualności Stypendium PRM 2020/21

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla najlepszego ucznia

Stypendium Premiera jest jedną z form wyrażenia uznania dla uczniów odznaczających się wybitnymi osiągnięciami edukacyjnymi. Każdego roku do Ministerstwa Edukacji Narodowej wpływa ok. 2 tys. wniosków o przyznanie takiego stypendium, prezentujących  sylwetki uczniów, którzy mogą  pochwalić się znakomitymi wynikami w różnorodnych dziedzinach edukacji.

Na rok szkolny 2020/2021 Prezes Rady Ministrów przyznał 7092 stypendia. Wysokość stypendium to 3000 zł jednorazowej nagrody dla każdego ucznia.

W gronie najlepszych uczniów z całej Polski i wyróżnionych stypendium znalazł się uczeń naszej szkoły Filip Ciosek z klasy 2b technikum mechanicznego, który otrzymał świadectwo z wyróżnieniem oraz najwyższą średnią ocen w szkole.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.

 


 
Copyright © 2021 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla 1.5 free design by Lonex.