Start Aktualności Nagroda Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

**** KONKURS „CNC CHALLANGE" ****

Do 17 marca br. trwa nabór do konkursu „CNC CHALLANGE” organizowanego w ramach projektu „Zawodowcy dla przemysłu 4.0. Wsparcie kształcenia zawodowego na potrzeby regionalnego przemysłu w obszarze horyzontalnej specjalizacji województwa świętokrzyskiego – Zrównoważony Rozwój Energetyczny”, wszystkich chętnych zapraszamy do zgłaszania się i udziału. Będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie czytania rysunku technicznego, opracowania i wykonania programu na obrabiarkę CNC.

Więcej informacji nt. konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie w załączonym pliku oraz w sekretariacie szkoły.

=====> dokumenty konkursowe <=====

 


 

**** KURS na podstawowe uprawnienia spawalnicze ****

Po raz kolejny organizowany jest przez Fabrykę Kotłów SEFAKO S.A. w ramach realizowanego w partnerstwie projektu pn. „Zawodowcy dla przemysłu 4.0. Wsparcie kształcenia zawodowego na potrzeby regionalnego przemysłu w obszarze horyzontalnej specjalizacji województwa świętokrzyskiego – Zrównoważony Rozwój Energetyczny” kurs na podstawowe uprawnienia spawalnicze MAG/TIG rozpocznie się 19 kwietnia br. Do udziału w kursie zgłosiło się 16 uczniów. Uwzględniając dodatkowe kryteria rekrutacyjne (m.in. średnią ocen z przedmiotów zawodowych, ocenę z zachowania) utworzono listę zakwalifikowanych i listę rezerwową, która przedstawia się następująco: 

 


 

Nagroda Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

dla nauczyciela z naszej szkoły

W piątek, 26 lutego w Centrum Kultury w Jędrzejowie odbyło się uroczyste wręczenie odznaczeń oraz nagród przyznanych dla nauczycieli i pracowników oświaty w 2020 roku. Wyróżnienia na ręce nagrodzonych składali: wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz oraz Świętokrzyski Kurator Oświaty, Kazimierz Mądzik. Odznaczenia i nagrody otrzymało 25 nauczycieli i pracowników z powiatu jędrzejowskiego. W tym gronie znalazła się Pani Marta Jawor - nauczyciel i wychowawcza w Zespole Szkół w Sędziszowie, która odebrała Nagrodę Świętokszyskiego Kuratora Oświaty za osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


 
Copyright © 2021 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla 1.5 free design by Lonex.